Skydelis, baneris... Tai nuvalkiota

/
Skydelis, baneris... Tai nuvalkiota

Reklaminių skydelių dydžių yra įvarių - nuo pačių didžiausių ir populiariausių 998x200, iki mobiliuosiuose telefonuose naudojamų 320x50. Neišskiriu ir visą ekraną dengiančių "full screen" tipo banerių. Kuo didesnis baneris, tuo jame daugiau informacijos? Gal ir taip. Bet dažnai reklaminiame skydelyje daug vietos skiriama tiesiog iliustracijai, paveiksliukui.

Pažiūrėkime į banerius kitaip - mūsų valdomos sistemos leidžia akimirksiu ištransliuoti reklaminį skydelį, kuris atrodys kaip tinklalapyje esama naujiena - tai gali būti jūsų įmonės sveikinimas darbuotojams, kurie lankosi tinklalapyje, naujienos pranešimas, naujos paslaugos pristatymas.

Tokio tipo reklaminis skydelis gali vesti tiesiai į jūsų tinklalapį arba į tam skirtą svetainę ar puslapį, kur bus pilnai aprašyta naujiena.

Taip pakviesite sugrįžti tuos, kurie galbūt net neketino grįžti. Arba tuos, kurie gali lankytis jūsų internetinėje svetainėje dažniau.

Jeigu parašyti dar paprasčiau - kai tik turėsite kažką naujo, kelių mygtukų paspaudimu galite apie tai informuoti. Tai kaip SMS žinutė tik reklaminio skydelio pavidalu.

Susisiekti +370 69944994