Privatumo politika

Čia aprašome, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis, kuriuos pateikėte pildydami kontaktinę informaciją, norėdami su mumis susisiekti. Taip pat pranešame apie naršymo metu įrašomus "slapukus" (angl. - "cookies").


KAM PRIKLAUSO TINKLALAPIS IR KAS GAUNA KONTAKTINĘ INFORMACIJĄ?

Tinklalapį retargeting.lt valdo ir paslaugas teikia Lietuvoje registruota įmonė UAB Logic4.

KOKIUS DUOMENIS GAUNAME IR KAM JUOS NAUDOJAME?

Kai užpildote kontaktinę informaciją, mus pasiekia jūsų telefono numeris, vardas ir elektroninis pašto adresas. Ši kontaktinė informacija bus naudojama su tikslu atsakyti į pateiktus užklausimus. Gautos elektroninės užklausos su kontaktine informacija yra saugomos 30 dien

KAS YRA SLAPUKAS?

Slapukais (angliškai - cookies) vadinami tekstiniai įrašai, turintys unikalų identifikacijos numerį. Jis yra perduodamas iš tinklalapio į lankytojo naršyklę ir įrašomas į lankytojo kompiuterio kietąjį diską. Identifikacijos numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius svetainėje. Slapukai neleidžia interneto svetainėms įsiminti jokios asmeninės (personalios) lankytojo informacijos. 

KOKIU TIKSLU YRA NAUDOJAMI SLAPUKAI?

Slapukų surinkta informacija leidžia:

užtikrinti patogesnį naršykmą, analizuoja lankomumą ir pateikia informacijos įžvalgas, reikalingas tobulinant tinklalapį ir turinį. Taip pat slapukai naudojami reklamos rodymui ir įvertinimui, saugumui užtikrinti.

TINKLALAPYJE NAUDOJAMI ŠIE SLAPUKAI:

Būtinieji slapukai. Tai slapukai, užtikrinantys tinkamą interneto tinklalapio veikimą ir galimybę naudotis esamomis jo funkcijomis.

Analitiniai slapukai (stebėjimo slapukai iš Google Analytics). Šie slapukai leidžia atpažinti, skaičiuoti ir analizuoti interneto svetainės lankytojus ir srautą bei stebėti, kaip lankytojai ja naudojasi - t.y., kas jiems įdomu, kuris turinys patraukliausias. Tai padeda tinklalapio kūrėjui tobulinti tinklalapį.

Reklaminiai slapukai. Reklaminiai slapukai renka informaciją apie tai, kad jūs apsilankėte tinklalapyje ar konkrečioje jos dalyje. Įrašius šį slapuką, ateityje galite matyti reklamą, susijusią su retargeting.lt teikiamomis paslaugomis.

Susisiekti +370 69944994